Rezervace jízdenek1 Dospělý

Cestujte pohodlně

V moderních autobusech

Aktuální informace ohledně viru COVID-19 Informace pro cestující

V současné době pečlivě sledujeme vývoj viru COVID-19 v České republice a na Ukrajině a přijímáme opatření v souvislosti s doporučeními příslušných orgánů. Pokud budete v nejbližší době cestovat, i nadále sledujte náš web pro aktuální informace o případných změnách.

V souladu s rozhodnutím vlády se nařizují mimořádná opatření v mezinárodní dopravě.  

Od pátku 13. března ve směru do České republiky a od soboty 14. března ve směru na Ukrajinu zastavujeme všechny odjezdy autobusů na a z Ukrajiny.
Dne 16. března budou všechny naše kasy oficiálně uzavřeny.
Všem cestujícím, kteří mají jízdenku zakoupenou na datum 14. března a dále zůstává jízdenka platná a mohou ji přenést na jiné datum zdarma. Pro více informací nebo případné změny rezervace se obraťte na naši zákaznickou linku +420 608 822 892 nebo +380 676 751 976.

Zde najdete doporučení od Ministerstva zdravotnictví ohledně viru COVID-19
12.3.2020

Regabus
Regabus
Karlovy Vary - Kyiv
Rezervovat nyní
Regabus
Praha - Rachiv
Rezervovat nyní
Regabus
Praha - Kyiv
Rezervovat nyní
Regabus
Plzeň - Černivci
Rezervovat nyní

Cestujte pohodlně

Wi-fi

Na cestě, přesto stále on-line? V našich autobusech můžete surfovat po internetu v průběhu celé jízdy zdarma. Navíc pouze u nás, můžete na území Čech a Ukrajiny čerpat neomezené množství dat.

Toalety

Někdy i několik minut do stanice se může zdát jako celá věčnost. Proto jsou všechny naše autobusy vybaveny toaletami v případě potřeby.Zábava pro děti

Vaše děti budou zbožňovat cestovat autobusy REGABUS. Naše obrazovnky nabízí širokou zábavu pro všechny věkové kategorie. A to není vše. Každé dítě také dostane dárek, který si může vzít s sebou domů. U nás je o zábavu postaráno.


Zábava pro dospělé

Jak se zabavit na cestě, aby Vám uběhla co nejrychleji? Shlédněte pár filmů nebo zahrajte si hru na svoji obrazovce a cesta Vám uteče jako voda.Zásuvky na 220 a USB

Dochází Vám šťáva? Bez obav. V našich autobusech má každá dvousedačka zásuvku na 220V nebo USB-port pro dobití telefonů i tabletů.


Kafe/Čaj

Cítíte tu vůni kavy? Už se k Vám nese. Kafe a nebo čaj zdarma a to i několikrát během jízdy.

Regabus
Regabus
Regabus
Regabus
Regabus