000350 Praha-Užhorod-Rachiv

Město a zastávka Po Út St Čt So Ne
Liberec - AN
10:30
10:30
Jablonec nad Nisou - AN
10:55
11:00
10:55
11:00
Turnov - AN
11:25
11:30
11:25
11:30
Mladá Boleslav - AN
11:55
12:00
11:55
12:00
Karlovy-Vary - Terminál
06:00
06:00
Plzeň - Cent. AN
07:20
07:30
07:20
07:30
Plzeň - Vlakové nádraží
Praha - AN Želivského
08:45
13:15
13:15
13:00
13:15
08:45
13:15
13:00
13:15
Praha - ÚAN Florenc
13:30
14:00
13:30
14:00
13:30
14:00
13:30
14:00
13:30
14:00
Hradec-Králové - THD
15:20
15:30
Brno - ÚAN Zvonařka
16:40
16:50
16:40
16:50
16:40
16:50
16:40
16:50
Olomouc - AN
17:50
18:00
17:50
18:00
17:50
18:00
Žilina - AN
20:55
21:00
20:55
21:00
20:55
21:00
20:55
21:00
20:55
21:00
Poprad - AS
22:55
23:00
22:55
23:00
22:55
23:00
22:55
23:00
22:55
23:00
Prešov - AN
02:00
02:10
02:00
02:10
02:00
02:10
02:00
02:10
02:00
02:10
Michalovce - Železniční stanice
03:20
03:30
03:20
03:30
03:20
03:30
03:20
03:30
03:20
03:30
Užhorod - Letiště
05:25
05:30
05:25
05:30
05:25
05:30
05:25
05:30
05:25
05:30
Užhorod - AN
05:40
05:50
05:40
05:50
05:40
05:50
05:40
05:50
05:40
05:50
Mukačevo - AN
06:40
06:50
06:40
06:50
06:40
06:50
06:40
06:50
06:40
06:50
Iršavа - AN №2
07:40
07:50
07:40
07:50
07:40
07:50
07:40
07:50
07:40
07:50
Chust - AN
08:40
05:50
08:40
08:50
08:40
08:50
08:40
08:50
08:40
08:50
Tjačiv - AN
09:30
09:40
09:30
09:40
09:30
09:40
09:30
09:40
09:30
09:40
Rachiv - AN
11:25
11:25
11:25
11:25
11:25

Můžete si zakoupit lístek na linků

000350 Praha-Užhorod-Rachiv