000145 Praha-Krakov-Iv.Frankivsk-Černivci

Město a zastávka Po Út St Čt So Ne
Praha - AN Želivského
15:15
15:15
15:15
15:15
15:15
Praha - ÚAN Florenc
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
Brno - ÚAN Zvonařka
18:40
19:00
18:40
19:00
18:40
19:00
18:40
19:00
18:40
19:00
18:40
19:00
Olomouc - AN
20:10
20:20
20:10
20:20
20:10
20:20
20:10
20:20
20:10
20:20
20:10
20:20
Krakow - AN
23:20
23:30
23:20
23:30
23:20
23:30
23:20
23:30
23:20
23:30
23:20
23:30
Lvov - Vlakové nádraží
08:25
08:30
08:25
08:30
08:25
08:30
08:25
08:30
08:25
08:30
08:25
08:30
Lvov - AN «Lviv № 1»
09:00
09:10
09:00
09:10
09:00
09:10
09:00
09:10
09:00
09:10
09:00
09:10
Stryj - AS Stryj 1 v/n
10:30
10:40
10:30
10:40
10:30
10:40
10:30
10:40
10:30
10:40
10:30
10:40
Dolyna - AS
11:30
11:40
11:30
11:40
11:30
11:40
11:30
11:40
11:30
11:40
11:30
11:40
Kaluš - AN
12:10
12:20
12:10
12:20
12:10
12:20
12:10
12:20
12:10
12:20
12:10
12:20
Iv.-Frankivsk - AN Pasichna
13:00
13:10
13:00
13:10
13:00
13:10
13:00
13:10
13:00
13:10
13:00
13:10
Kolomyja - AN
14:20
14:30
14:20
14:30
14:20
14:30
14:20
14:30
14:20
14:30
14:20
14:30
Snjatyn - AN
15:30
15:40
15:30
15:40
15:30
15:40
15:30
15:40
15:30
15:40
15:30
15:40
Černivci - AN (centr.)
16:20
16:20
16:20
16:20
16:20
16:20

Můžete si zakoupit lístek na linků

000145 Praha-Krakov-Iv.Frankivsk-Černivci