000145 Praha-Krakov-Iv.Frankivsk-Černivci

Město a zastávka Po Út St Čt So Ne
Praha - AN Želivského
15:15
15:15
15:15
15:15
15:15
15:15
15:15
Praha - ÚAN Florenc
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
15:30
16:00
Brno - ÚAN Zvonařka
18:30
18:50
18:30
18:50
18:30
18:50
18:30
18:50
18:30
18:50
18:30
18:50
18:30
18:50
Olomouc - AN
19:40
19:50
19:40
19:50
19:40
19:50
19:40
19:50
19:40
19:50
19:40
19:50
19:40
19:50
Krakow - AN
Lviv - Vlakové nádraží
05:45
05:50
05:45
05:50
05:45
05:50
05:45
05:50
05:45
05:50
05:45
05:50
05:45
05:50
Lviv - AN
06:05
06:15
06:05
06:15
06:05
06:15
06:05
06:15
06:05
06:15
06:05
06:15
06:05
06:15
Stryj - AS
07:10
07:15
07:10
07:15
07:10
07:15
07:10
07:15
07:10
07:15
07:10
07:15
07:10
07:15
Dolyna - AS
08:10
08:15
08:10
08:15
08:10
08:15
08:10
08:15
08:10
08:15
08:10
08:15
08:10
08:15
Kaluš - AN
08:55
09:00
08:55
09:00
08:55
09:00
08:55
09:00
08:55
09:00
08:55
09:00
08:55
09:00
Iv.-Frankivsk - AN №2 Pasična
09:40
09:45
09:40
09:45
09:40
09:45
09:40
09:45
09:40
09:45
09:40
09:45
09:40
09:45
Kolomyja - AN
10:45
10:50
10:45
10:50
10:45
10:50
10:45
10:50
10:45
10:50
10:45
10:50
10:45
10:50
Snjatyn - AN
11:45
11:50
11:45
11:50
11:45
11:50
11:45
11:50
11:45
11:50
11:45
11:50
11:45
11:50
Černivci - AN (centr.)
12:40
12:40
12:40
12:40
12:40
12:40
12:40

Můžete si zakoupit lístek na linků

000145 Praha-Krakov-Iv.Frankivsk-Černivci