Prosíme o strpení. Údaje vaší cesty se nahrávají

МІЙ КАБІНЕТ
Логін
Пароль
УВІЙТИ
Реєстрація
Забули пароль?

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ


«Хто цінує власний час, буде цінувати й ваш!» Джон Нейман

КОМПАНІЯ REGABUS
у всьому піклується про своїх пасажирів.

Тому,
СКЛАЛА РОЗКЛАД АВТОБУСНИХ РЕЙСІВ
так, щоб це було зручно

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРИЇЖДЖАЄ,
ДЛЯ ТИХ, ХТО ВІД'ЇЖДЖАЄ,
та надавало можливість без втрати
ПЛАНУВАТИ СЛУЖБОВИЙ ТА ОСОБИСТИЙ ЧАС.

РОЗКЛАД РУХУ РЕЙСА №473 «К.Вари-Прага-Краків-Київ»
НАПРЯМОК: ЧЕХІЯ-УКРАЇНА Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Карлові-Вари Термінал 06:00 06:00
Плзень Центр. АВ 07:30 07:30
Прага АВ Желівськего 09:15 09:15 09:15 16:00 09:15 16:00 16:00
Прага УАН Флоренц 10:00 10:00 10:00 16:30 10:00 16:30 16:30
Градец-Кралове ТГД 11:30
Брно АВ Звонаржка 12:45 12:45 19:10 12:45 19:10 19:10
Оломоуц АВ 13:40 13:40 13:40 20:10 13:40 20:10 20:10
Краків АВ 17:10 17:10 17:10 23:40 17:10 23:40 23:40
Львів АЗС (WOG) 00:20 00:20 00:20 06:45 00:20 06:45 06:45
Львів АС
Рівне АС «Рівне» 03:20 03:20 03:20 09:45 03:20 09:45 09:45
Житомир АС-1 05:50 05:50 05:50 12:15 05:50 12:15 12:15
Київ АС «Київ» 07:40 07:40 07:40 14:10 07:40 14:10 14:10
НАПРЯМОК: УКРАЇНА-ЧЕХІЯ Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Київ АС «Київ» 16:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Житомир АС-1 18:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00
Рівне АС «Рівне» 20:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Львів АС
Львів АЗС (WOG) 23:15 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Краків АВ
Оломоуц АВ 08:20 02:20 02:20 02:20 02:20 02:20 02:20
Брно АВ Звонаржка 09:20 03:20 03:20 03:20 03:20 03:20
Градец-Кралове ТГД 04:50
Прага УАН Флоренц 12:00 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00
Прага АВ Желівськего 12:25 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:15
Плзень Центр. АВ 08:00 08:00
Карлові-Вари Термінал 09:20 09:20
Автобус по маршруту «Прага - Київ - Прага» їздить 7 разів на тиждень.
по маршруту «К.Вари - Київ - К.Вари» - 2 рази на тиждень.
РОЗКЛАД РУХУ РЕЙСА №145 «Прага-Краків-Ів.Франківськ-Чернівці»
НАПРЯМОК: ЧЕХІЯ-УКРАЇНА Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Прага АВ Желівськего 15:15 15:15 - 15:15 15:15 - 15:15
Прага УАН Флоренц 16:00 16:00 - 16:00 16:00 - 16:00
Брно АВ Звонаржка 18:50 18:50 - 18:50 18:50 - 18:50
Оломоуц АВ 19:50 19:50 - 19:50 19:50 - 19:50
Краків АВ 22:50 22:50 - 22:50 22:50 - 22:50
Львів ЗД Вокзал 05:50 05:50 - 05:50 05:50 - 05:50
Львів АС 06:15 06:15 - 06:15 06:15 - 06:15
Стрий АС 07:15 07:15 - 07:15 07:15 - 07:15
Долина АС 08:15 08:15 - 08:15 08:15 - 08:15
Калуш АС 09:00 09:00 - 09:00 09:00 - 09:00
Ів.-Франківськ АС-2 Пасічна 09:45 09:45 - 09:45 09:45 - 09:45
Коломия АВ 10:50 10:50 - 10:50 10:50 - 10:50
Снятин АС 11:50 11:50 - 11:50 11:50 - 11:50
Чернівці АВ (центр.) 12:40 12:40 - 12:40 12:40 - 12:40
НАПРЯМОК: УКРАЇНА-ЧЕХІЯ Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Чернівці АВ (центр.) 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Снятин АС 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Коломия АВ 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Ів.-Франківськ АС-2 Пасічна 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Калуш АС 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Долина АС 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Стрий АС 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Львів АС 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
Львів ЗД Вокзал 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
Краків АВ
Оломоуц АВ 02:40 02:40 02:40 02:40 02:40 02:40 02:40
Брно АВ Звонаржка 03:50 03:50 03:50 03:50 03:50 03:50 03:50
Прага УАН Флоренц
Прага АВ Желівськего 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20
Автобус по маршруту «Прага-Чернівці-Прага» їздить 7 разів на тиждень.
РОЗКЛАД РУХУ РЕЙСА №350 «Прага-Ужгород-Рахів»
НАПРЯМОК: ЧЕХІЯ-УКРАЇНА Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Карлові-Вари Термінал 06:00 06:00
Плзень Центр. АВ 07:30 07:30
Ліберец Автовокзал 10:00 10:00
Яблонець-над-Нисою Автовокзал 10:30 10:30
Залізний Брід АС Сокіловна 11:00 11:00
Турнов Автовокзал 11:30 11:30
Млада-Болеслав Автовокзал 12:00 12:00
Прага АВ Желівськего 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Прага УАН Флоренц 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00
Градец-Кралове ТГД 15:30
Брно АВ Звонаржка 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Оломоуц АВ 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
Ужгород АВ 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40
Мукачевo АС 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40
Іршава АС №2 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40
Хуст АС 08:40 08:40 08:40 07:40 08:40 08:40 08:40
Тячів АС 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30
Раxів АС 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
НАПРЯМОК: УКРАЇНА-ЧЕХІЯ Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Раxів АС 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Тячів АС 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
Хуст АС 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Іршава АС №2 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10
Мукачевo АС 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Ужгород АВ 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Оломоуц АВ 02:40 02:40 02:40
Брно АВ Звонаржка 03:40 03:40 03:40 03:40 03:40 03:40
Градец-Кралове ТГД 05:00
Прага УАН Флоренц
Прага АВ Желівськего 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20
Млада-Болеслав Автовокзал 07:25 07:25
Турнов Автовокзал 07:55 07:55
Залізний Брід АС Сокіловна 08:25 08:25
Яблонець-над-Нисою Автовокзал 08:55 08:55
Ліберец Автовокзал 09:30 09:30
Плзень Центр. АВ 08:00 08:00
Карлові-Вари Термінал 09:20 09:20
Автобус по маршруту «Прага-Рахів-Прага» їздить 7 разів на тиждень.
По маршруту «Ліберець-Прага-Рахів-Прага-Ліберець» - 2 рази на тиждень.
По маршруту «К.Вари-Прага-Рахів-Прага-К.Вари» - 2 рази на тиждень.