Prosíme o strpení. Údaje vaší cesty se nahrávají

MŮJ ÚČET
Login
Heslo
VSTOUPIT
Registrace
Zapomneli heslo?

Jízdní řády autobusů


«Kdo si cení svůj čas, ten ocení i Váš!» Jan Neumann

SPOLEČNOST REGABUS
ve všem pečuje o své cestující.

Z tohoto
důvodu jsou jízdní řady autobusu
naplánovány tak, aby beze ztráty služebního

a nebo osobního času vyhovovaly jak přijíždějícím ,
tak i odjíždějícím.


Jízdní řád linky №473 «K.Vary-Praha-Krakov-Kyjev»
Směr: ČESKÁ REPUBLIKA - UKRAJINA Po Út St Čt So Ne
Karlovy-Vary Terminál 06:00 06:00
Plzeň Cent. AN 07:30 07:30
Praha AN Želivského 09:15 09:15 09:15 16:15 09:15 16:15 16:15
Praha ÚAN Florenc 10:00 10:00 10:00 17:00 10:00 17:00 17:00
Hradec-Králové THD 11:30
Brno ÚAN Zvonařka 12:45 12:45 19:45 12:45 19:45 19:45
Olomouc AN 13:50 13:50 13:50 20:50 13:50 20:50 20:50
Krakow AN 17:30 17:30 17:30 23:50 17:30 23:50 23:50
Lviv benz. WOG 02:45 02:45 02:45 09:45 02:45 09:45 09:45
Lviv AN
Rivne AN „Rіvnе” 06:15 06:15 06:15 13:15 06:15 13:15 13:15
Žitomir AN-1 08:45 08:45 08:45 15:45 08:45 15:45 15:45
Kyjev AN «Kyjev» 10:30 10:30 10:30 17:30 10:30 17:30 17:30
Směr: UKRAJINA - ČESKÁ REPUBLIKA Po Út St Čt So Ne
Kyjev AN «Kyjev» 17:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Žitomir AN-1 19:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00
Rivne AN „Rіvnе” 21:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Lviv AN
Lviv benz. WOG 01:00 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45
Krakow AN 08:00 23:00 23:00 23:00 23:00 23:00 23:00
Olomouc AN 13:00 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30
Brno ÚAN Zvonařka 14:00 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
Hradec-Králové THD 07:15
Praha ÚAN Florenc 16:45 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 08:45
Praha AN Želivského 17:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20
Plzeň Cent. AN 10:40 10:40
Karlovy-Vary Terminál 12:00 12:00
Autobusová linka na trase Praha – Kyjiv - Praha jezdí 7 krát týdně.
na trase K. Vary – Kyjiv - K. Vary - 2 krát týdně.
Jízdní řád linky №145 «Praha-Krakov-Iv.Frankivsk-Černivci»
Směr: ČESKÁ REPUBLIKA - UKRAJINA Po Út St Čt So Ne
Praha AN Želivského 15:15 15:15 - 15:15 15:15 - 15:15
Praha ÚAN Florenc 16:00 16:00 - 16:00 16:00 - 16:00
Brno ÚAN Zvonařka 19:00 19:00 - 19:00 19:00 - 19:00
Olomouc AN 20:20 20:20 - 20:20 20:20 - 20:20
Krakow AN 23:30 23:30 - 23:30 23:30 - 23:30
Lviv Vlakové nádraží 08:30 08:30 - 08:30 08:30 - 08:30
Lviv AN 09:10 09:10 - 09:10 09:10 - 09:10
Stryj AS 10:40 10:40 - 10:40 10:40 - 10:40
Dolyna AS 11:40 11:40 - 11:40 11:40 - 11:40
Kaluš AN 12:20 12:20 - 12:20 12:20 - 12:20
Iv.-Frankivsk AN №2 Pasična 13:10 13:10 - 13:10 13:10 - 13:10
Kolomyja AN 14:30 14:30 - 14:30 14:30 - 14:30
Snjatyn AN 15:40 15:40 - 15:40 15:40 - 15:40
Černivci AN (centr.) 16:20 16:20 - 16:20 16:20 - 16:20
Směr: UKRAJINA - ČESKÁ REPUBLIKA Po Út St Čt So Ne
Černivci AN (centr.) 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Snjatyn AN 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Kolomyja AN 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Iv.-Frankivsk AN №2 Pasična 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Kaluš AN 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00
Dolyna AS 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Stryj AS 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40
Lviv AN 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Lviv Vlakové nádraží 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
Krakow AN 01:10 01:10 01:10 01:10 01:10
Olomouc AN 04:50 04:50 04:50 04:50 04:50
Brno ÚAN Zvonařka 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20
Praha ÚAN Florenc
Praha AN Želivského 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
Autobusová linka na trase Praha – Černivci - Praha jezdí 5 krát týdně.
Jízdní řád linky №350 «Praha-Užhorod-Rachiv»
Směr: ČESKÁ REPUBLIKA - UKRAJINA Po Út St Čt So Ne
Karlovy-Vary Terminál 06:00 06:00
Plzeň Cent. AN 07:30 07:30
Liberec AN 10:00 10:00
Jablonec nad Nisou AN 10:30 10:30
Železný Brod AN Sokolovna 11:00 11:00
Turnov AN 11:30 11:30
Mladá Boleslav AN 12:00 12:00
Praha AN Želivského 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Praha ÚAN Florenc 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00
Hradec-Králové THD 15:30
Brno ÚAN Zvonařka 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Olomouc AN 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
Užhorod AN 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40
Mukačevo AN 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40
Iršavа AN №2 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40
Chust AN 08:40 08:40 08:40 07:40 08:40 08:40 08:40
Tjačiv AN 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30
Rachiv AN 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Směr: UKRAJINA - ČESKÁ REPUBLIKA Po Út St Čt So Ne
Rachiv AN 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Tjačiv AN 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
Chust AN 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Iršavа AN №2 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10
Mukačevo AN 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Užhorod AN 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Olomouc AN 02:40 02:40 02:40
Brno ÚAN Zvonařka 03:40 03:40 03:40 03:40 03:40 03:40
Hradec-Králové THD 05:00
Praha ÚAN Florenc
Praha AN Želivského 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20
Mladá Boleslav AN 07:25 07:25
Turnov AN 07:55 07:55
Železný Brod AN Sokolovna 08:25 08:25
Jablonec nad Nisou AN 08:55 08:55
Liberec AN 09:30 09:30
Plzeň Cent. AN 10:40 10:40
Karlovy-Vary Terminál 12:00 12:00
Autobusová linka na trase Praha – Rachiv - Praha jezdí 7 krát týdně.
na trase Liberec - Praha – Rachiv – Praha - Liberec - 2 krát týdně.
na trase K. Vary – Rachiv – Praha – Praha - K. Vary - 2 krát týdně.