Prosíme o strpení. Údaje vaší cesty se nahrávají

MŮJ ÚČET
Login
Heslo
VSTOUPIT
Registrace
Zapomneli heslo?

Jízdní řády autobusů


«Kdo si cení svůj čas, ten ocení i Váš!» Jan Neumann

SPOLEČNOST REGABUS
ve všem pečuje o své cestující.

Z tohoto
důvodu jsou jízdní řady autobusu
naplánovány tak, aby beze ztráty služebního

a nebo osobního času vyhovovaly jak přijíždějícím ,
tak i odjíždějícím.


Jízdní řád linky №473 «K.Vary-Praha-Krakov-Kyjev»
Směr: ČESKÁ REPUBLIKA - UKRAJINA Po Út St Čt So Ne
Karlovy-Vary Terminál 06:00 06:00
Plzeň Cent. AN 07:30 07:30
Praha AN Želivského 09:15 09:15 09:15 16:15 09:15 16:15 16:15
Praha ÚAN Florenc 10:00 10:00 10:00 17:00 10:00 17:00 17:00
Hradec-Králové THD 11:30
Brno ÚAN Zvonařka 12:45 12:45 19:45 12:45 19:45 19:45
Olomouc AN 13:50 13:50 13:50 20:50 13:50 20:50 20:50
Krakow AN 17:30 17:30 17:30 23:50 17:30 23:50 23:50
Lviv benz. WOG 02:45 02:45 02:45 09:45 02:45 09:45 09:45
Lviv AN
Rivne AN „Rіvnе” 06:15 06:15 06:15 13:15 06:15 13:15 13:15
Žitomir AN-1 08:45 08:45 08:45 15:45 08:45 15:45 15:45
Kyjev AN «Kyjev» 10:30 10:30 10:30 17:30 10:30 17:30 17:30
Směr: UKRAJINA - ČESKÁ REPUBLIKA Po Út St Čt So Ne
Kyjev AN «Kyjev» 17:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Žitomir AN-1 19:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00
Rivne AN „Rіvnе” 21:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Lviv AN
Lviv benz. WOG 23:55 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Krakow AN
Olomouc AN 13:00 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30
Brno ÚAN Zvonařka 14:00 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
Hradec-Králové THD 07:15
Praha ÚAN Florenc 16:45 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 08:45
Praha AN Želivského 17:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20
Plzeň Cent. AN 10:40 10:40
Karlovy-Vary Terminál 12:00 12:00
Autobusová linka na trase Praha – Kyjiv - Praha jezdí 7 krát týdně.
na trase K. Vary – Kyjiv - K. Vary - 2 krát týdně.
Jízdní řád linky №145 «Praha-Krakov-Iv.Frankivsk-Černivci»
Směr: ČESKÁ REPUBLIKA - UKRAJINA Po Út St Čt So Ne
Praha AN Želivského 15:15 15:15 - 15:15 15:15 - 15:15
Praha ÚAN Florenc 16:00 16:00 - 16:00 16:00 - 16:00
Brno ÚAN Zvonařka 18:50 18:50 - 18:50 18:50 - 18:50
Olomouc AN 19:50 19:50 - 19:50 19:50 - 19:50
Krakow AN 22:50 22:50 - 22:50 22:50 - 22:50
Lviv Vlakové nádraží 05:50 05:50 - 05:50 05:50 - 05:50
Lviv AN 06:15 06:15 - 06:15 06:15 - 06:15
Stryj AS 07:15 07:15 - 07:15 07:15 - 07:15
Dolyna AS 08:15 08:15 - 08:15 08:15 - 08:15
Kaluš AN 09:00 09:00 - 09:00 09:00 - 09:00
Iv.-Frankivsk AN №2 Pasična 09:45 09:45 - 09:45 09:45 - 09:45
Kolomyja AN 10:50 10:50 - 10:50 10:50 - 10:50
Snjatyn AN 11:50 11:50 - 11:50 11:50 - 11:50
Černivci AN (centr.) 12:40 12:40 - 12:40 12:40 - 12:40
Směr: UKRAJINA - ČESKÁ REPUBLIKA Po Út St Čt So Ne
Černivci AN (centr.) 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Snjatyn AN 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Kolomyja AN 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Iv.-Frankivsk AN №2 Pasična 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Kaluš AN 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Dolyna AS 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Stryj AS 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Lviv AN 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
Lviv Vlakové nádraží 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
Krakow AN
Olomouc AN 02:40 02:40 02:40 02:40 02:40 02:40 02:40
Brno ÚAN Zvonařka 03:50 03:50 03:50 03:50 03:50 03:50 03:50
Praha ÚAN Florenc
Praha AN Želivského 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20
Autobusová linka na trase Praha – Černivci - Praha jezdí 7 krát týdně.
Jízdní řád linky №350 «Praha-Užhorod-Rachiv»
Směr: ČESKÁ REPUBLIKA - UKRAJINA Po Út St Čt So Ne
Karlovy-Vary Terminál 06:00 06:00
Plzeň Cent. AN 07:30 07:30
Liberec AN 10:00 10:00
Jablonec nad Nisou AN 10:30 10:30
Železný Brod AN Sokolovna 11:00 11:00
Turnov AN 11:30 11:30
Mladá Boleslav AN 12:00 12:00
Praha AN Želivského 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Praha ÚAN Florenc 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00
Hradec-Králové THD 15:30
Brno ÚAN Zvonařka 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Olomouc AN 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
Užhorod AN 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40 05:40
Mukačevo AN 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40
Iršavа AN №2 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40
Chust AN 08:40 08:40 08:40 07:40 08:40 08:40 08:40
Tjačiv AN 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30
Rachiv AN 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Směr: UKRAJINA - ČESKÁ REPUBLIKA Po Út St Čt So Ne
Rachiv AN 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Tjačiv AN 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
Chust AN 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Iršavа AN №2 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10
Mukačevo AN 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Užhorod AN 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Olomouc AN 02:40 02:40 02:40
Brno ÚAN Zvonařka 03:40 03:40 03:40 03:40 03:40 03:40
Hradec-Králové THD 05:00
Praha ÚAN Florenc
Praha AN Želivského 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20
Mladá Boleslav AN 07:25 07:25
Turnov AN 07:55 07:55
Železný Brod AN Sokolovna 08:25 08:25
Jablonec nad Nisou AN 08:55 08:55
Liberec AN 09:30 09:30
Plzeň Cent. AN 10:40 10:40
Karlovy-Vary Terminál 12:00 12:00
Autobusová linka na trase Praha – Rachiv - Praha jezdí 7 krát týdně.
na trase Liberec - Praha – Rachiv – Praha - Liberec - 2 krát týdně.
na trase K. Vary – Rachiv – Praha – Praha - K. Vary - 2 krát týdně.