Prosíme o strpení. Údaje vaší cesty se nahrávají

МІЙ КАБІНЕТ
Логін
Пароль
УВІЙТИ
Реєстрація
Забули пароль?

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ


«Кто цінує власний час, буде цінуватиме й ваш!» Джон Нейман

КОМПАНІЯ REGABUS
у всьому піклується про своїх пасажирів.

Тому,
СКЛАЛА РОЗКЛАД АВТОБУСНИХ РЕЙСІВ
так, щоб це було зручно

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРИЇЖДЖАЄ,
ДЛЯ ТИХ, ХТО ВІД'ЇЖДЖАЄ,
та надавало можливість без втрати
ПЛАНУВАТИ СЛУЖБОВИЙ ТА ОСОБИСТИЙ ЧАС.

РОЗКЛАД РУХУ РЕЙСА №350 «ПРАГА-УЖГОРОД-РАХІВ»
 
НАПРЯМОК: ЧЕХІЯ-УКРАЇНАПН; ПТСРСБПН; ВТ; СР; ПТ
КАРЛОВІ ВАРИ, Термінал пл.6 06:00 - - -
ПЛЗЕНЬ, АВ пл.1 07:30 - - -
ЛІБЕРЕЦЬ, АВ - 10:30 10:30 -
ЯБЛОНЕЦЬ НАД НІСОЮ, АВ - 11:00 11:00 -
ТУРНОВ, АВ - 11:30 11:30 -
МЛАДА БОЛЕСЛАВ, АС - 12:00 12:00 -
ПРАГА, АВ Желівськего, пл.2 13:15 13:15 13:15 13:15
ПРАГА, АВ Флоренц, пл.8 14:00 14:00 14:00 14:00
ГРАДЕЦЬ КРАЛОВЕ ТГД пл. Г-3 - - 15:30 -
БРНО, УАН Звонаржка, пл. 40 16:50 16:50 - 16:50
ОЛОМОУЦ, АВ пл.1 18:00 18:00 18:00 18:00
УЖГОРОД, Аеропорт 05:25 05:25 05:25 05:25
УЖГОРОД, АС-1, пл.2-3 05:40 05:40 05:40 05:40
МУКАЧЕВО, АС, пл.6-8 06:40 06:40 06:40 06:40
ІРШАВА, АС 07:40 07:40 07:40 07:40
ХУСТ, АС, пл.1-2 08:40 08:40 08:40 08:40
ТЯЧІВ, АС, пл.1-2 09:30 09:30 09:30 09:30
РАХІВ, АС 11:20 11:20 11:20 11:20
НАПРЯМОК: УКРАЇНА-ЧЕХІЯПН;CP;CБ;НДПНЧТСР; СБ
РАХІВ, АС 13:00 13:00 13:00 13:00
ТЯЧІВ, АС, пл.1-2 14:50 14:50 14:50 14:50
ХУСТ, АС, пл.1-2 15:40 15:40 15:40 15:40
ІРШАВА, АС 16:40 16:40 16:40 16:40
МУКАЧЕВО, АС, пл.6-8 17:40 17:40 17:40 17:40
УЖГОРОД, АС-1, пл.2-3 18:40 18:40 18:40 18:40
УЖГОРОД, Аеропорт 19:00 19:00 19:00 19:00
ОЛОМОУЦ, АВ пл.1 03:30 03:30 03:30 03:30
БРНО, УАН Звонаржка, пл. 40 04:40 04:40 04:40 04:40
ГРАДЕЦЬ КРАЛОВЕ ТГД пл. Г-3 - - 06:00 -
ПРАГА, АВ Флоренц, пл.8 - - - -
ПРАГА, АВ Желівськего, пл.2 07:30 07:30 07:30 07:30
МЛАДА БОЛЕСЛАВ, АС - 09:00 09:00 -
ТУРНОВ, АВ - 09:30 09:30 -
ЯБЛОНЕЦЬ НАД НІСОЮ, АВ - 10:00 10:00 -
ЛІБЕРЕЦЬ, АВ - 10:30 10:30 -
ПЛЗЕНЬ, АВ пл.1 - - - 10 :40
КАРЛОВІ ВАРИ, Термінал пл.6 - - - 12:00
Автобус по маршруту «Прага-Рахів-Прага» їздить 5 разів на тиждень.
По маршруту «Ліберець-Прага-Рахів-Прага-Ліберець» - 2 рази на тиждень. По маршруту «К.Вари-Прага-Рахів-Прага-К.Вари» - 2 рази на тиждень.
РОЗКЛАД РУХУ РЕЙСА №145 «ПРАГА-КРАКІВ-ЧЕРНІВЦІ»
 
НАПРЯМОК: ЧЕХІЯ-УКРАЇНАПНВТСРЧТПТСБНД
ПРАГА, АВ Желівськего, пл.2 15:15 15:15 - 15:15 15:15 - 15:15
ПРАГА, АВ Флоренц, пл.5 16:00 16:00 - 16:00 16:00 - 16:00
БРНО - УАН Звонаржка, пл.40 19:00 19:00 - 19:00 19:00 - 19:00
ОЛОМОУЦ - АВ, пл.1 20:20 20:20 - 20:20 20:20 - 20:20
КРАКІВ - РДА, пл.8-11 23:30 23:30 - 23:30 23:30 - 23:30
ЛЬВІВ - Залізн. вокзал, пл.29 08:25 08:25 - 08:25 08:25 - 08:25
ЛЬВІВ - АВ Стрийський, пл.4 09:00 09:00 - 09:00 09:00 - 09:00
СТРИЙ, АС 10:30 10:30 - 10:30 10:30 - 10:30
ДОЛИНА, АС, пл.1-3 11:30 11:30 - 11:30 11:30 - 11:30
КАЛУШ, АС 12:10 12:10 - 12:10 12:10 - 12:10
ІВ.-ФРАНКІВСЬК, АВ, Пасічна 13:00 13:00 - 13:00 13:00 - 13:00
КОЛОМИЯ, АС, пл.1 14:20 14:20 - 14:20 14:20 - 14:20
СНЯТИН, на Кільцевій 15:30 15:30 - 15:30 15:30 - 15:30
ЧЕРНІВЦІ, АВ, пл. 5 16:20 16:20 - 16:20 16:20 - 16:20
НАПРЯМОК: УКРАЇНА-ЧЕХІЯПНВТСРЧТПТСБНД
ЧЕРНІВЦІ, АВ, пл. 5 11:50 11:50 - 11:50 11:50 - 11:50
СНЯТИН, на Кільцевій 12:40 12:40 - 12:40 12:40 - 12:40
КОЛОМИЯ, АС, пл.1 13:50 13:50 - 13:50 13:50 - 13:50
ІВ.-ФРАНКІВСЬК, АВ, Пасічна 15:10 15:10 - 15:10 15:10 - 15:10
КАЛУШ, АС 16:00 16:00 - 16:00 16:00 - 16:00
ДОЛИНА, АС, пл.1-3 16:40 16:40 - 16:40 16:40 - 16:40
СТРИЙ, АС 17:40 17:40 - 17:40 17:40 - 17:40
ЛЬВІВ - АВ Стрийський, пл.4 19:10 19:10 - 19:10 19:10 - 19:10
ЛЬВІВ - Залізн. вокзал, пл.29 19:40 19:40 - 19:40 19:40 - 19:40
КРАКІВ - РДА, пл.8-11 01:10 01:10 - 01:10 01:10 - 01:10
ОЛОМОУЦ - АВ, пл.1 04:40 04:40 - 04:40 04:40 - 04:40
БРНО - УАН Звонаржка, пл.40 06:10 06:10 - 06:10 06:10 - 06:10
ПРАГА, АВ Флоренц, пл.5 - - - - - - -
ПРАГА, АВ Желівськего, пл.2 09:00 09:00 - 09:00 09:00 - 09:00
Автобуси по маршруту «Прага-Чернівці-Прага» їздить 5 разів на тиждень.
РОЗКЛАД РУХУ РЕЙСА №473 «ПРАГА-КРАКІВ-КИЇВ»
 
НАПРЯМОК: ЧЕХІЯ-УКРАЇНАПНВТСРЧТПТСБНД
КАРЛОВІ ВАРИ, Термінал пл.6 06:00 - - - 06:00 - -
ПЛЗЕНЬ, АВ пл.1 07:30 - - - 07:30 - -
ПРАГА, АВ Желівськего, пл.2 09:15 - 09:15 - 09:15 - -
ПРАГА, АВ Флоренц, пл.8 10:00 - 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
ГРАДЕЦЬ-КРАЛОВЕ, ТГД пл.Г-3 11:30 - - - - - -
БРНО - УАН Звонаржка, пл.40 - - 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50
ОЛОМОУЦ - АВ, пл.1 13:50 - 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
КРАКІВ - РДА, пл.8-11 17:30 - 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
ЛЬВІВ - WOG пр.Чорновола 107 02:45 - 02:45 - 02:45 - -
ЛЬВІВ - АВ Стрийський, пл.4 - - - 02:45 - 02:45 02:45
РІВНЕ - АС, пл.10-11 06:15 - 06:15 06:15 06:15 06:15 06:15
ЖИТОМИР - АВ, пл.2 08:45 - 08:45 08:45 08:45 08:45 08:45
КИЇВ - АС «Київ», пл.11 10:30 - 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
НАПРЯМОК: УКРАЇНА-ЧЕХІЯПНВТСРЧТПТСБНД
КИЇВ - АС «Київ», пл.11 17:00 - 10:00 17:00 17:00 10:00 10:00
ЖИТОМИР - АВ, пл.2 19:00 - 12:00 19:00 19:00 12:00 12:00
РІВНЕ - АС, пл.10-11 21:30 - 14:30 21:30 21:30 14:30 14:30
ЛЬВІВ - АВ Стрийський, пл.4 01:00 - - 01:00 01:00 - -
ЛЬВІВ - WOG пр.Чорновола 107 - - 17:45 - - 17:45 17:45
КРАКІВ - РДА, пл.8-11 08:00 - 23:00 08:00 08:00 23:00 23:00
ОЛОМОУЦ - АВ, пл.1 12:10 - 05:00 12:10 12:10 05:00 05:00
БРНО - УАН Звонаржка, пл.40 13:10 - 06:30 13:10 13:10 06:30 -
ГРАДЕЦЬ-КРАЛОВЕ, ТГД пл.Г-3 - - - - - - 07:10
ПРАГА, АВ Флоренц, пл.8 15:15 - 08:45 15:15 15:15 08:45 08:45
ПРАГА, АВ Желівськего, пл.2 - - 09:15 - - 09:15 09:15
ПЛЗЕНЬ, АВ пл.1 - - 10:40 - - 10:40 -
КАРЛОВІ ВАРИ, Термінал пл.6 - - 12:00 - - 12:00 -
Автобуси по маршруту «Прага-Київ-Прага» їздить 6 разів на тиждень.
Червоним позначені автобуси REGABUS - 3 рази на тиждень. Чорним позначені автобуси партнерів - 3 рази на тиждень.